facebook-icon
O nás

Gallini štúdio zdravia a línie

Masážne štúdio zdravia a línie GalliniGallini štúdio zdravia a línie sme otvorili začiatkom novembra 2013. Našou konkurenčnou výhodou je vysoká profesionalita a príjemné prostredie.

Masáže Banská Bystrica

Neponúkame desiatky masáži. Ideme cestou vysokej odbornosti preto ponúkame niekoľko masáží, ktoré ovládame profesionálne:

Pre nás je každý klient VIP

Masážne štúdio zdravia a línie Gallini - recepciaZakladáme si na individuálnom prístupe. Nemasírujeme podľa šablóny, vždy sa zameriame na problematické partie. Len týmto spôsobom sme schopní dosahovať stanovené ciele.

Na prianie klienta vypracujeme zákaznícku kartu. Vždy budeme mať prehľad aké služby ste využívali, ktoré problémy sme už vyriešili a ktoré nás ešte čakajú.

Formovanie postavy a zdravotné problémy

Pomôžeme vám s formovaním postavy, chudnutím ale zároveň aj s momentálnymi zdravotnými problémami, ktoré je možné riešiť nielen masérskymi službami, ale aj využitím terapeutickej vibrosauny. Po ich odstránení navrhneme služby vďaka ktorým sa zdravotným problémom v budúcnosti vyhnete.

Vibrosauna v Banskej Bystrici

Vibrosauna

Pre dosiahnutie očakávaného účinku služieb v oblasti zdravia a línie dôraz kladieme aj na kvalitu prístrojového vybavenia. K dispozícii máme rolletic a vibračnú plošinu. Čo nás však robí jedinečnými je vibrosauna, ktorú nájdete prevažne v luxusných štúdiách a kúpeľoch. Dokáže malé zázraky – vibráciami uvoľňuje svalové napätie, upevňuje svalstvo, zmierňuje bolesti chrbta, reumatické bolesti, má silný a rýchly detoxikačný účinok, pomáha pri znižovaní nadváhy a naštartovaní metabolizmu.

Cíťte sa u nás ako doma

Štúdio sme zariadili moderne so všetkým čo k tomu patrí. Chceme aby atraktívne prostredie prispelo k dobrej atmosfére, kde vás nič nebude rušiť a cítili ste sa príjemne. 

S parkovaním u nás nebudete mať problém, k dispozícii sú 2 parkovacie miesta bez platenia.

Naše ceny

Nesnažíme sa ponúkať najlacnejšie masáže v Banskej Bystrici. Napriek tomu zákazníci považujú naše ceny za primerané. Klientom pri zakúpení permanentiek ponúkneme nižšie ceny. A ak chcete niekomu urobiť radosť, môžete mu darovať darčekovú poukážku a získate ju tiež za výhodnejšiu cenu.

Našim hlavným cieľom je spokojný a vracajúci sa zákazník využívajúci opakovane naše služby a ktorého požiadavky a problémy sme pripravení riešiť.

Tešíme sa na vašu návštevu.

Tomáš Kolev

 

Vybavenie štúdia Gallini

Fotogaléria

  • Stará sa o vás
Masér Tomáš Kolev Tomáš Kolev
Masér a poradcaZabezpečíme pre vás všetky služby počnúc odbornou masážou, poradenstvom pri formovaní postavy a spoločne nájdeme cestu pri riešení vašich zdravotných problémov.

"Teším sa na vašu návštevu "
Neváhajte a rezervujte si termín.
© 2013 Gallini.sk  |  Všetky práva vyhradené
Theme by webunderdog