facebook-icon
Masáže

Masáže Banská Bystrica

MasážeSúčasná uponáhľaná doba je plná stresu a je pochopiteľné, že nepriaznivo vplýva na naše zdravie. Ak tomuto „modernému" trendu podliehame dlhodobo, sme len krôčik od vážnych chorôb. Odborne vykonaná masáž dokáže malý zázrak. Priaznivo ovplyvní fyzický aj psychický stav, pomôže pri zdravotných problémoch, zraneniach alebo strese.

Popularita masáži rastie s uponáhľaným životným štýlom. Aj keď existuje veľa druhov masáži, všetky majú spoločnú jednu vec – uvoľňujú napäté svaly a pomáhajú tým svalovému systému. Každá z masáži má svoje osobité vlastnosti a účinky. Niektoré ovplyvňujú telo ako celok a niektoré len jednotlivé časti.

Masáž môže absolvovať takmer každý

Sú vhodné nielen pre profesionálnych športovcov ale pre každého kto sa potrebuje napríklad uvoľniť po ťažkom dni. Masáže odstraňujú bolesti a svalové kŕče, výborne vplývajú na psychiku, prekrvujú svaly a kožu.

Masáž naopak nie je vhodná pre ľudí trpiacimi ochoreniami. Akútne zápalové choroby, hematologické či nádorové ochorenia, bradavice, vírusy popáleniny budú prekážkou. Tehotné ženy nesmú byť masírované v oblasti podbruška a spodnej časti chrbta.

Ste v rukách odborníkov na masáže

Vždy vám odborne poradíme, ktorá masáž a kedy je pre vás vhodná. Neponúkame desiatky masáži. Ponúkame masáže, ktoré odborne ovládame a vieme, že budú pre vás skutočným liekom:

Masáže Banská Bystrica Masáže

Fotogaléria

  • Stará sa o vás
Masér Tomáš Kolev Tomáš Kolev
Masér a poradcaZabezpečíme pre vás všetky služby počnúc odbornou masážou, poradenstvom pri formovaní postavy a spoločne nájdeme cestu pri riešení vašich zdravotných problémov.

"Teším sa na vašu návštevu "
Neváhajte a rezervujte si termín.
© 2013 Gallini.sk  |  Všetky práva vyhradené
Theme by webunderdog