facebook-icon
TDP lampa

TDP lampa – zažite príjemné minerálne terapie

Potrebujete úľavu od bolesti, upokojiť psychiku, aktivova ťtelesné tekutiny, odstrániť stres, únavu, napätie? Alebo detoxikovať organizmus a spustiť samoliečacie procesa? Je toho oveľa viac, čo dokáže tento terapeutický prístroj.

TDP lampa pracuje na princípe akupunktúry a tradičnej čínskej medicíny. Kľúčovým prvkom je patentovaná minerálna platňa, ktorá je pokrytá 33 minerálmi. Keď sa minerálna platňa nahreje na určitú teplotu, produkuje jedinečné bio spektrum elektromagnetických vĺn, ktoré dokáže ľudské telo prijímať. 

Spektrum elektromagnetických vĺn produkovaných TDP lampou je zhodné so spektrom elektromagnetických vĺn zdravých buniek a tak toto biožiarenie napomáha spúšťať v tele liečebné procesy a regenerovať aj poškodené bunky.

Terapeutická TDP lampa pozitívne pôsobí pri viac ako 120 chorobách

Osvedčila sa ako mimoriadne účinná pri zmiernení bolesti svalov, chrbta, šije a hlavy, artritíde, kožných ochoreniach, zlomeninách a zápaloch. Spolu s ožarovaním dochádza k účinku tepla, ktoré povzbudzuje bunky k vnútorným termickým reakciám. Tým sa zlepšuje prekrvenie a zásobovanie buniek. Obzvlášť účinné je prehrievanie akupunktúrnych bodov teplom, ktoré podľa tradičnej čínskej medicíny regulujú energetický systém človeka a ovplyvňujú zdravie. 

V tomto zmysle je teda terapeutická TDP lampa kombináciou prastarých princípov tradičnej čínskej medicíny s modernou technológiou. Nemá žiadne škodlivé účinky na ľudský organizmus a vyhovela testom ako zdravotnícky prístroj.

Doprajte si liečivú silu minerálov a navštívte nás. Už po prvej aplikácii pocítite jej pozitívne účinky.

Vybavenie štúdia Gallini

Fotogaléria

Neváhajte a rezervujte si termín.
© 2013 Gallini.sk  |  Všetky práva vyhradené
Theme by webunderdog